Det starter og slutter med de rette menneskene

Gode prosesser blir drevet av tillit. Tillit til mennesker, ytelse og prosess. Til syvende og sist handler alt om dyktige mennesker. Her er våre.

Hege Dahl
Hege Dahl
Partner

+47 911 40 100

Hege@agpadvokater.no
Fanny Schilbred Fasmer
Fanny Schilbred Fasmer
Advokatfullmektig

+47 936 99 785

Fanny@agpadvokater.no
Mathias Greve
Mathias Greve
Advokatfullmektig

+47 992 40 046

Mathias@agpadvokater.no
Andreas Odd Nilssen
Andreas Odd Nilssen
Advokatfullmektig

+47 984 43 080

Andreas@agpadvokater.no
Live Aasbø
Live Aasbø
Advokatfullmektig

+47 957 64 656

Live@agpadvokater.no
Jana Leimane
Jana Leimane
Administrasjonssjef

+47 992 36 973

Jana@agpadvokater.no
Maria Tamnes Onstad
Maria Tamnes Onstad
Kontormedarbeider

+47 959 31 803

Maria@agpadvokater.no
Thea Cathrine Dahl
Thea Cathrine Dahl
Studentmedarbeider

Njål Harald Koll Jensen
Njål Harald Koll Jensen
Studentmedarbeider

Sigve Kolderup
Sigve Kolderup
Studentmedarbeider

Kamilla Marthinsen
Kamilla Marthinsen
Studentmedarbeider

Anders Lier Thorstensen
Anders Lier Thorstensen
Studentmedarbeider